DNZ İNŞAAT HAKKINDA

30 yıllık inşaat tecrübesi…

1988-1991 arasında 6.000 m2 lik Fabrika inşaatı ile profesyonel olarak yapı sektörüne giren Ömer Deniz, 1991-1992 yılları arasında İstanbul Pendik Çopuroğlu ilk öğretim okulunu inşaatını yaptı. Üsküdar Beylerbeyi semtinde tarihi bir köşkün tadilat projesinde yer aldı. 1993 senesinde Maltepe’de Güven Altan Renault bayisini inşa etti. Daha sonra Beykoz Kavacık’ta Acarlar İş Merkezi’nin İnce inşaat işlerini yaptı. Beykoz Acarkent Villa projesinde villa inşaatlarının kaba işçiliğini yaptı. Villalara havuz yaptı.

Fabrika, konut ve eğitim inşaatlarında tecrübesine havuz tecrübesini de ekledi. Bununla birlikte hem inşaat hem de havuz tecrübesine sahip kardeşi Faruk Deniz’i de yanına alarak DNZ Grup’u kurdu.

fullscreen1

Grup içinde İnşaat ve Havuz yapımını ayrı ayrı profesyonel bir yapıya kavuşturdu. İnşaat Mühendisi Egemen Ergin’in firmada çalışmaya başlamasıyla hem ustalık hemde mühendislik tekniklerini birleştirerek ideal bir firma oluşturdular.

DNZ inşaat olarak “Kentsel Dönüşüm Projeleri” kapsamında 20 projeyle ………..m2’lik bir inşaata imza attı. Halen kendi öz sermayeleri ile Kartal ve Çekmeköy’de devam eden eş zamanlı inşaat projelerinde çalışmaktadırlar.

Kendi öz sermayesi ile inşaat yapan az sayıda firmadan biriyiz!

“Kentsel Dönüşüm Projeleri” kapsamında 20 projeyle ………..m2’lik bir inşaatları bitirdik. Halen ………  mutlu aile projelerimizde güvenle oturmaktadır. Başlangıcından bu güne kadar banka kredisi kullanmadan, kendi öz sermayemizle inşaat yaptık.

Aldığımız ve alacağımız “Kentsel Dönüşüm Projeleri” için de hep bunu uygulayarak yolumuza devam ediyoruz. Halen kendi öz sermayemizle Kartal ve Çekmeköy’de devam eden eş zamanlı inşaat projelerinde çalışmaktayız.

 İhtiyacınızı anlar ve amaca uygun zevkinize göre Tasarımlar yaparız

Mimar ve mühendis ekibimizle sanayi, eğitim ve konut sektöründe 30 yıllık tecrübemizle ihtiyaca uygun, fonksiyonel ve ergonomik, uzun yıllar mutlulukla kullanılacak iş ve yaşam alanları oluşturmak bizim ana amacımızdır.

Günümüzün teknolojisini güvenliğiniz ve konforunuz için kullanırız.

Tamamı yapı denetim firmalarının gözetiminde gerçekleşen inşaatlarımızda beton ve demir kalitesi düzenli olarak test edilmektedir. Yaptığımız inşaatlarda ihtiyaca uygun günümüz teknolojilerinin gerektirdiği tüm olanakları kullanırız.

Risk almayız! Sizde risk almayın, emin adımlarla ilerleyin!

Amacımız risk almadan aldığımız projelerde iskanı alıp kat mülkiyetini oluşturmak ve referans inşaatlarla portföyümüzü güçlendirmektir. Her aşaması yapı denetimden geçen inşaatlarımızda güvenle yıllarca oturabilirsiniz! Biz inşaatlarımızı sadece size yapmıyoruz, inşaatlarımızı torunlarınıza bırakabileceğiniz en güzel miras olarak görüyoruz.

 

proje

400 mutlu aile güvenle evlerinde oturuyor!

30 yıllık tecrübemizle “Kentsel Dönüşüm Projeleri” ile 400 aileyi yeni evleriyle buluşturduk. Gururluyuz!

 Gelin, size de güvenli modern ve tüm teknolojik altyapı donanımı olan yeni evlerinizle

Kartal bölgesinden başlattığımız “Kentsel Dönüşüm Projeleri”ni Üsküdar, Çekmeköy ve diğer ilçelere de başlattık. Bir sonraki proje neden sizin apartmanınız olmasın?

HİZMETLERİMİZ VE PROJELERİMİZİN ÖZELLİKLERİNE İLİŞKİN KATALOĞU İNDİREBİLİRSİNİZ
İndirin
Call Now ButtonHEMEN ARA